środa, 4 stycznia 2012

BOŻE NARODZENIE


W Betlejem mieście Zbawiciel się rodzi...
Niech się wam, mili, najlepiej powodzi.
Niech wam służy szczeście o każdej godzinie.
I niech was dobrego nic w życiu nie minie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz